[]

İç eldiven ne demek?

İc eldiven diyor: www.decathlon.com.tr

Kisin, kar yagarken vs giyilmez mi? 3-8 derece demis gerci ama.


 
Pek ona hizmet edecek bir urun degil. Daha cok serin havalarda kosarken yada bisiklet surerken kullanilabilir. Bende de var bir tane ve bu dusundugunuz gibi sicak tutmaz. Hatta biraz sert bir havaysa taktiginiz gibi cikarirsiniz. 0 derece ve altindan son ediyorum.

öncelikle burada bana bildiirm gelmiyor. kendinize yanıt yazdığınızda da sayı 2 olunca "yanıt almış" diye düşünülüyor ve yeni yanıt gelmeyebiliyor. şans eseri gördüm ve okudum. klasik kış eldiveni daha sıcak tutar. bu daha çok doktor eldiveninin yırtılmayanından hallice. tam olarak soğuğa yönelik değil. size şöyle anlatabilirim: şu an parktaki salıncağın demirini tutmak isteseniz buz gibidir. bu onu biraz daha serin havalarda tutabilin diye bir eldiven gibi. ama çok sert havada 5 dk bile durmaz elde. deneyimle sabit bunun bir tık kalitelisiyle denedim. segment kış eldiveni olarak geçmediği sürece size beklediğiniz performansı sağlamaz.
  • baldan kaymak  (24.11.20 00:46:37 ~ 01:13:04) 
Bende mesela koton'dan aldigim, bildigimiz klasik kış eldiveni var. Bendeki daha mi sicak tutar?


  • ahm1  (24.11.20 01:05:34) 
Rüzgarı ve yağmuru geçirir, kazak giymek gibi düşünün, genelde bir montun, ceketin içine giyersiniz ısıtsın diye. Normal bir örgü eldivenden daha sıcak tutar. Şehir ortamında kullanabilirsiniz.


  • mikro patlama  (24.11.20 01:50:09 ~ 01:52:22) 
Normal eldiven gibi sıkı olmuyor bunlar yanlız, bir süre sonra elinin üstünde gevşek gevşek kalıyor. Adı üstünde iç eldiven.


  • malheiros  (24.11.20 11:26:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.