[]

bluetooth kulaklik

daha önce sorulmuş bununla ilgili sorular ama özür dileyerek duyuruyu açıyorum.

bilgisayarımla da telefonumla da uyumlu olabilecek, mikrofonu iyi (canlı derslerimde kullanacağım), dışarıya çok ses vermeyecek (dışarının gürültüsünü de nispeten kesen), kulakiçi, kulağımda rahat durabilecek, şarj süresi çok da kısa olmayan, maksimum 400 tl ye kulaklık arıyorum.

biliyorum, müthiş bir şey olmaz ama bu fiyata ne alabilirim?

 
www.hepsiburada.com Geçen sene bim den bunu almıştım. Çok iyi


  • primetime  (22.11.20 00:12:10) 
ulaşamadım verdiğiniz linke.


  • ersen sevdalisi  (22.11.20 00:13:18) 
Primetime'in atmaya calistigi link bu:

www.hepsiburada.com

117 tl diyor.
  • Kirmizibavul  (22.11.20 00:20:48) 
teşekkür ederim. biraz uygun ya ne kadar dayanır bilemedim. benim aradığım fiyat aralığı 250-400 arası daha çok; ama bir inceleyeceğim. teşekkür ederim.


  • ersen sevdalisi  (22.11.20 00:23:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.