[]

saçın kabarık/hacimli olması için ne yapılır

5 yıldır saçımı kestirmiyorum ama normalde, banyoda özellikle tararken dökülüyor. öyle böyle dökülmüyor hem de, artık saçımı bağladığımda ensemde kalan kısım kedi kuyruğu kadar oldu neredeyse.

şimdi ben bu saçı kestireceğim, ama kestirdiğimde kelliğini kapatmaya çalışıp yanlardaki saçını ortaya yapıştıran adamlar gibi az saçla karşılaşmaktan tırsıyorum.

bu tarz bi durumda kullanmalık saç kabartıcı sprey gibi bi tavsiye lazım

 
1-Şampuanın içine çam terebentini damlat (aktarda satılıyor).
2-Biotin takviyesi al. www.n11.com
3-Hacimli durması için saçlarını her gün yıka, dökülmen olduğu içn ılık veya soğuk su kullan, sıcak su daha çok döker.
  • kanlakarisikyagmur  (22.11.20 11:59:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.