[]

Koronavirüs testi - İzmir

Buca Seyfi Demirsoy hastanesinde test yaptırmış olan var mı? Temaslıyım, pozitif olan kişi ismimi vermedi, test yaptırmak istiyorum. Direkt bunu söylesem yapıyorlar mı yoksa belirti gösterdiğimi mi söylemem gerekir?
 
Gaziemir devlet hastanesinde kocaman yazmışlardı. Temaslilarin testi filyasyon ekibi tarafından alınacaktır diye.Ve herkese şikayeti sorulup test alındı. Yani temaslı olduğunuzu belirtmeden verebilirsiniz. Filyasyon ekiplerine ulaşın diyeceğim ama Buca bitik.


  • fikox  (21.11.20 23:28:52) 
fikox +1

Boşver teması filan illa test yaptırayım dersen git yaptır ama onları belirtilerin olduğuna ikna et ;)
  • infernalcadre  (21.11.20 23:47:06) 
Suat seren göğüs hastanesi.


  • kanlakarisikyagmur  (22.11.20 12:00:57) 
Ateşin yoksa test yapmayabilirler sırt ağrısından ölüyorum de, kendini yere at ciddiyim!
o testi ol!

  • sankigibibiraz  (23.11.20 00:07:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.