[]

Corona antikor test ücretleri

İstanbul Anadolu yakasında test yapan hastaneler ve ücretleri hakkında bilgi var mı acaba?

Birkaç hafta içerisinde yurtdışına gideceğim, 10 gün karantina ve 2 pcr testi gerekiyor.
Ancak geçen hafta epey rahatsızdım, belirtilerden bir kısmı var olmasına rağmen ateş ve nefes zorluğum olmadan atlattım. Öncelikle antikor testine baktırmak daha uygun sanırım.

 
Gideceğiniz yer antikor testi kabul ediyor mu? Etmiyorsa yaptırmanız biraz saçma. İlla yaptıracak olursanız da elisa testi yaptırmak gerek. Diğerlerinin doğruluk oranı düşük.


  • catch the arrow  (21.11.20 23:12:49) 
Gelisim laboratuvarlari yapiyor (elisa kullaniyorlardi galiba) son fiyati bilemiyorum


  • 65 derece  (22.11.20 19:43:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.