[]

kahve sorusu

kahve makinesi almak istiyorum. filtre kahve birkac sekilde denedim begenmedim.
espresso tadini bilmiyorum. kantinde bufede ictigimiz
sutlu kahve kapucino gibi kahve yapan makine var midir?


 
www.delonghi.com

Bu yapar mesela. Ama kantindeki kahve gibi kahve gibi olsun diye de o kadar para vermek istemeyebilirsin. O kısmı bilemedim.
  • a perfect lie  (21.11.20 22:48:03) 
bende surpresso s20 var çok güzel her türlü kahveyi yapıyor. süt ısıtıcısı da var köpürte köpürte yapıyor cappucinoyu. ama hiç espresso içmediysen öne bir yerde onu dene.


  • neira  (21.11.20 22:49:40) 
5 bin cok ya. kapucino yapan makinelere bakmam gerekiyor degil mi


  • roylemonia  (21.11.20 22:58:09) 
www.amazon.com.tr

bu da yapar.
  • a perfect lie  (21.11.20 23:05:05) 
Bende nescafe dolce gusto kapsul kahve makinasi var krups modeli. Bir kac farkli cesit kapsul aliyorum guzel oluyor. Cafe au lait favorim mesela, cappuccino da var. Baktim simdi ama bulamadim link gonderemiyorum.


  • carmenta  (21.11.20 23:48:56) 
Lelit Anna PL41TEM PİD işinizi görür. Ama kahve öğütücü de almak gerek.


  • we are floating in space  (22.11.20 01:20:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.