[]

Su doktor unvani ne oluyor tam olarak

Ozel bir hastaneden cene cerrahina randevu alicam.
Yalniz demin doktoru internetten arastirdim. Hastane a sinifi, arastirmak bile aklima gelmemisti doktorlarini.

Periodontoloji yaziyor uzmanlik alaninda.
Dis eti hastaliklariymis okudugum kadariyla.

Arti doktor yari zamanli calisiyor orada. Vaktinin diger yarisinda x yerde calistigi soylendi. X yerde (bi hastane) adi gecmiyor doktorun. Bi universitede adi geciyor ogretim uyesi olarak.

Resmi de var doktorun yani isim benzerligi degil durum.
Hadi calistigi yer cok sorun degil. Sekreter belki bilmiyor ama periodontolojiye ne dersiniz? Zaten korkuyorum bi de bu suphe cikti :(

 
şüphe nedir anlamadım.


  • dinç kuvvetler  (21.11.20 21:48:55) 
Cene cerrahi degil midir bu doktor suphesi.
Yani periodontoloji esittir cene cerrahisi mi onu ogrenmek istiyorum. Internette aciklama olarak dis eti hastaliklari diye geciyor.

  • Kittie  (21.11.20 21:50:45) 
Benin gittigim doktorun da unvani bu. 20lik cekenler bu alanin uzmani sanirim. size denk gelmedi yani


  • ala09  (21.11.20 21:54:00) 
Benim gittiğim üniversite hastanesinde ağız, diş ve cene cerrahisi ve periodontoloji ayrı bölümler, hocaları da tamamen ayrı. Perioya diş taşı temizliği için gidiyorum mesela ben, yanısıra diş de çektirilecekse cerrahi bölümüne randevu almam gerekiyor. Sonuçta üniversitelerde uzmanlık alanları ayrı ayrı, ikisi aynı alan değil bence.
Ama özelde biliyorsunuz diş hekimi olan biri üniversitede ayrı ayrı yapılan bu işlemlerin çoğunu tek başına yapabiliyor zaten, bir tek diş teli gibi spesifik alanları yapamıyor.

  • opucuk baligi  (21.11.20 22:25:53) 
cene cerrahi ve peridontoloji farkli alanlar.

istanbulda iseniz cene cerrahi tolga gulcicek kesinlikle gozum kapali oneririm
  • oscar  (22.11.20 03:02:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.