[]

iş bankası internet şubesi / bir dener misiniz?

giriş yapılamıyor.

bireysel şubeye tıklıyorum. tc kimlik ile şifreyi giriyorum, sonrasında çıkan ekranda telefona gelen kodu girmemiz gerekiyor ya. o ekranda her şey çıkıyor ama kodu girebileceğimiz kısım çıkmıyor. chrome ile yaptım çıkmadı. problem mi var diye microsoft edge ile de denedim, onunla da çıkmadı.

siz de bir deneyebilir misiniz? geçen gün virüs girmişti bilgisayara, acaba ondan mı diyeceğim ama o da saçma bence.

 
girdim simdi sikinti yok


  • neverletyougodown  (21.11.20 21:33:36) 
off virüsten mi acaba ya?

o 60 saniyenin sonunu bekledim. 60 saniyenin sonunda "mobil onay kodu gönder" diyor tekrar. ona tıklayınca bu sefer şifre girebileceğim alan çıktı ama niye virüs böyle bir şeye yol açıyor ki.

biraz temizlemiştim virüsü ama hala tehlikede miyim acaba?
  • ahm1  (21.11.20 21:35:23 ~ 21:40:09) 
iş bankası sistemi değiştirdi telefon internete bağlı olduğunda direk mobil internet onay kodu geliyor.telefonunun iş bankasındaki uygulamasının gelen mesajlar bölümüne girip onay vermek gerekli.
diğer bankalar da daha basir bu süreç gerçi iş bankasının int bankacılığı da rezalet.

  • jamswety  (21.11.20 23:41:32) 
@jamswety: aa evet ya, telefonumdan "onayla" deyince direkt girdi.

ama ben beğeniyorum iş bankası'nın internet şubesini. neden öyle dediniz ki? :) sizce en iyisi hangisi?
  • ahm1  (21.11.20 23:46:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.