[]

realme 7 5G vs Xiaomi Poco X3 NFC

Selamlar,

Akıllı telefonları takip eden biri değilim 4 yılda bir bütçeme uygun en iyi fiyat performans ürününü alır geçerim.En son Lenovo Vibe K5 almıştım ve ömrünü doldurmak üzere. Xiaomi Poco X3 NFC yi almakta karar kılmıştım fakat realme 7 5G yi gördüm.Ve özellikleri aklıma yattı Pocodan daha iyi bir telefon fakat daha piyasaya çıkmadı.Amazonun Black Friday indirimi ile ön sipariş fiyatı Xiaomi Poco ile nerede ise aynı.

Daha piyasaya çıkmamış bir telefonu alma riskine değer mi yoksa Xiaomi Poco X3 NFC alıp geçmek mi lazım ?

Realminin amazon linki:

www.amazon.de

 
7 pro kullanııyorum 20 gündür gayet memnunum.


  • dedim ben sana  (21.11.20 23:57:10) 
ben de bugünlerde realme 7 ile oppo a91 arasında gidip geliyorum.


  • nasil olacak bazi seyler  (22.11.20 02:02:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.