[]

Fotoğraf makinesi için Çanta

Kız arkadaşıma bir hediye almak istiyorum. Canon 1300d kullanıyor. Sadece bir lensi var, kısacası amatör bir fotoğrafçı. Kendisine sırt çantası hediye etmek istiyorum ama aynı zamanda günlük ihtiyaçlarını da karşılayabilecek bir çanta olsun istiyorum. Dilediği zaman makinesini yanında rahatça taşıyabilsin.

Makine ekipmanları çok olmadığından, çantanın tamamında ekipman olmayacak. İnternette baktıklarım genelde full ekipman setlerine göre dizayn edilmiş çantalar ve pek de estetik değil.

Belki düşündüğüm şey mümkün değil ama fikir verenler olursa çok mutlu olurum. İhtiyacına yönelik bir şey alabilmeyi umuyorum.

Sevgiler.

 
Lowepro hatchback bp 250 veya bp 150 modelleri benzeri çantalara bakabilirsin. Ben uzun süredir bunu kullanıyorum. İç kısmı iki bölümden oluşur en altta ekipman kısmı var üstünde de diğer eşyaları koyabileceğin bir bölüm var. Ekipman kısmını makine olmadığı zaman çıkarıp sırt çantası olarak kullana biliyorsun. Başka markalarında benzer ürünleri var. Tamrac Hoodoo 20 de benzer türde.


  • astronom bey  (11.11.20 21:33:41 ~ 21:35:33) 
Canon bp10 a bakabilirsiniz bi özellikle görsel olarak çok hoşuma gidiyor benim.


  • carmenta  (11.11.20 23:04:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.