[]

piyasadaki en tercih edilesi protein tozu hangisidir?

fiyat&performans önemli bir kriter ama güvenilir de olmalı. hardline vs. düşünmüyorum o yüzden, türk malı.
şimdiye dek optimum nutritiondan şaşmamıştım ama 80-100tl fiyat farkına da değer mi emin olamıyorum.
olimp diye bir markaya rasladım mesela polonyalıymış, sözlükte de yorumlar genel olarak iyi gibi. bunu denesem mi? veya çok iyi U.S.A. veya avrupa birliği üye ülkelerinden birinin malı olup uygun fiyatlı olan başka bir ürün var mı?


 
Hardline dediginiz marka protein tozlarini yurtdisindan getirip sadece kutulamayi burada yapiyorlar diye biliyorum, yani tam turk mali sayilmaz fakat Turk malini desteklemeliyiz arkadaslar, dolar aldi basini gidiyor, elimizdeki parayi tekrar baska ulkelerin kasasina koyuyoruz bu sekilde yabanci markalari alarak, daha da bitiriyoruz kendimizi, ulke olarak bilinclenmeli ve her konuda sadece yerli urunleri kullanarak ekonomiyi el birligiyle duzeltmeye calismaliyiz.


  • nosmoke  (11.11.20 01:15:26) 
nosmoke güven vermiyor. yıllar önce çin malı kalitesiz algısı çooook yaygındı ya çocukluğumuzda filan. o algının da ötesinde bir kalitesizlik hissi yaratıyor türk malı bende. avrupa veya amerika standartlarına uygun orada onay alan ürünlerle türkiyedeki standartlara uygun ürün aynı güveni vermiyor.

"Kavi Gıda San. ve Tic. A.Ş. firması 25 yıllık sektör tecrübesiyle, 2003 yılından beri Türkiye’nin ilk spor gıdası markası olan Hardline Nutrition sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini en kaliteli şekilde kendi tesislerinde üretmektedir."... diye bir açıklama var sitesinde de. üretiyoruz diyorlar.
  • konetsu  (11.11.20 01:17:16 ~ 01:26:09) 
Nutrade var. Arada kullanmalık izole olanı aldım bence gayet iyi. Tabi bir optimum kalitesi beklemeyin ama şu ekonomik ortamda iyi gider. Almanya üretimi.


  • catch the arrow  (11.11.20 01:51:21) 
Avrupa'da en optimumu myprotein. Her seyiyle süperler ama Türkiye'de var mi bilmiyorum.


  • logisticsmanager  (11.11.20 02:16:52) 
catch nutrade'e biraz bakayım dedim de yok bildiğin türk markası bu. ne almanya ne de dünyanın başka bi yerinde kaynak bulunmuyor hakkında.

ürün fotoğraflarına baktım üzerinde www.nutrade.eu diye bir domain belirtilmiş o da boş bi indexten ibaret.
birçok yerde 2013de kuruldu diyor, 2010'da post atılmış bu facebook hesabı var o da türkçe www.facebook.com

şu bilgiye bakarsak sahibi yetkilisi vs. hepsi almancı türk opencorporates.com
alman markasıyız diye millete güven vermeye çalışıyorlar.
üretimin almanyada olduğunu bile sanmıyorum açıkçası, ama orada üretiliyorsa bile almanyada piyasaya sürmedikleri için belki standartlara uymaları da gerekmiyor, test edilmiyordur.

@logisticsmanager gördüğüm kadarıyla poşetli satılıyor o da sadece. kullanımı zor olur gibi.
  • konetsu  (11.11.20 13:43:25 ~ 13:48:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.