Ocak üstü tost makineleri kullanışlı mı?

Normal tost makinesine çok para vermek istemiyorum, linkteki gibi bir şey alayım dedim.

Kullanan var mı?

www.hepsiburada.com

10-15 lira daha verip sinbo alırım. ocağın başında bekle, ters çevir falan...

  • sutlu nescafe  (25.10.20 18:16:40)
evet kullanışlı ama bunlarda sorun, genelde kırılmaları oluıyor.

  • killerbee  (25.10.20 18:17:15)
Çok eskiden kullanıyorduk. İş görür ama boyutları itibariyle küçük kalabilir. Bir de ocakta dikkat etmek lazım. Çabuk yanabilir içindeki gıdalar. Tost makinesi gibi yavaş yavaş pişirmiyor.

  • himmet dayi  (25.10.20 18:17:45)
Simdiki aklim olsa yine bundan alirdim. Aile evinde vardi mis gibi aletti gittim tost makinesi aldim anca eziyet. En buyuk ptoblem de hicbir yere sokamadigin devasa bir alet

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (25.10.20 18:19:32)
Bunun döküm demir olanını kullanırsan çok kaliteli tost yaparsın. Isıyı güzel muhafaza ediyor ve eşit yayılmasını sağlıyor döküm demir. Dışı çıtır içi yumuşak tostun sırrıdır, ben olsam alırdım.

  • Jux  (25.10.20 18:24:23)
bunlar 80'lerde kaldi artik. bir de yakarsan o bicim duman olur ve koku yapar evde, ayni paraya sundan al bari. bozulursa da uzulmezsin

www.hepsiburada.com
  • exlibris  (25.10.20 18:32:21)
jux +1

babam hâlâ azimle tost makinesi kullanmaz mesela.
  • blatta hiberna  (25.10.20 18:35:51)
Ocak üstü aletler kesinlikle makinalara göre daha lezzetli
Ama bir tık daha zahmetli

  • otopsicocugu  (25.10.20 18:54:14)
Jux +1 bende döküm olanı var. Mis gibi tost yapıyor. Bence tost makinesinden daha da güzel yapıyor.

  • irene  (25.10.20 19:58:38)
Jux +1

  • kisa  (25.10.20 20:21:15)
Ucuz elektrikli olanlarından çok daha iyi bunlar. Kendimi bildim bileli kullanırız, tost harici içinde biber patlıcan vs güzel közlenir.

  • reactionic  (25.10.20 20:26:33)
Döküm olarak Lava marka almıştım,kendi internet sitesinden..

  • arenas  (25.10.20 20:33:58)
önceki hafta bimden 40 liraya aldım gayet iş görüyor ben beğendim.

  • dedim ben sana  (25.10.20 22:06:52)
jux+1

  • basond  (25.10.20 22:08:57)
Ben de bundan kullanıyorum. Bilinçli bir tercihle değil de eski ev arkadaşımdan kaldığı için kullanıyorum. Şimdiye kadar değiştirmeyi düşünmedim, idare ediyorum.@himmet dayı'nın dediği gibi dikkat etmezsen içindekiler yanabiliyor bazen o yzden dikkat etmek lazım. Bir de küçük evet. Ben tek başıma yaşadığım için problem olmuyor ama daha fazla insana hizmet verecekse küçük kalabilir belki. Temizlik kolay olsun diye pişirme kağıdı koyuyorum ben içine.

  • peki madem  (25.10.20 22:10:32 ~ 22:10:55)