[]

Temel phyton bilgisi olmadan django ile web sitesi yapmak

Hazır kodları editleyerek üyelik, login vb web programlama yapılabilir mi?
 
Her seferinde internetten kod bakmak gerekir, işin sonunda da temel python seviyesine ulaşılır zaten.

Python zor değil, birkaç saatlik çalışmayla temeli öğrenilebilir. Python'un altında kütüphaneleri var Numpy, Pandas, Keras gibi. Django da zaten bu kütüphanelerden birisi. Bu kütüphaneleri öğrenmek biraz zaman alabilir ama basit bir login sayfasında ihtiyaç olmuyor bu kütüphanelere. Site büyüyüp gelişecekse kütüphaneleri de bilmek gerekiyor, haliyle o da temel python bilgileriyle yapılacak bir iş değil.
  • ejderha kuyrugunun ucunda yanan ates  (24.10.20 19:11:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.