kablosuz kulaklıklarda 250-500tl arasında neler var?

aklıma xiaomi, huawei ve anker geldi ama xiaomi için olumsuz yorumlar var. genelde f/p değil miydi? niye olumsuz yorumlar çok acaba? en iyisi hangisi sizce?

Xiaomi kullaniyorum. Sesi guzel fena degil, fakat ben mikrofon performansindan memnun degilim. Gorusme yapmayip sadece muzik dinlemek icin tam bir f/p. Sarji epey iyi gidiyor.

  • invictae  (19.10.20 17:47:42)
genelde olumsuz yorumlar ucuz kulaklıklarda noice-cancelling olmadığını bilmeyen insanların mikrofon hakkındaki yorumları oluyor,

  • nahtoderfahrung  (19.10.20 17:53:31)
sizin aralığınızın az üstünde ama şundan memnunum ben de.

www.trendyol.com
  • rayde  (19.10.20 18:07:54)
@rayde. Bu gayet mantıklı duruyor.

@invictae hangi model hocam?

@nahtoderfahrung bilgilendirme için sağolun, hiç bilmiyordum
  • avatar is back  (19.10.20 18:34:12)
www.amazon.com.tr
Bu. Ama ustteki arkadasin dedigi gibi gurultu onleme gibi bir ozelligi olmadigi icin siz konusurken sizin sesinizle birlikte ortam sesini de karsi tarafa veriyor. Dolayisiyla karsi taraf sizi duymakta zorlanir. Ben sadece muzik dinlemek uzere aldigim icin iyi gelmisti. (ama silikonlu kulak ici model kullanamiyormusum onu anladim :D)

  • invictae  (19.10.20 19:15:02)
Nois canselling dışarı gürültüsünü engelleyip daha temiz duymaya mı yarıyor yoksa karşıya temiz ses göndermeye mi?

  • avatar is back  (19.10.20 19:36:45)
ikisine de yarıyor, malesef ikisinin de adı noise-cancelling. alacağınız kulaklığın açıklamalarına bakın oralarda mikrofonla ilgili detay vardır. aktif noise-cancelling varsa genelde ikisi de oluyor.

  • nahtoderfahrung  (19.10.20 20:19:34)