[]

Xioami recovery mode a girememe?

Manuel olarak miui12 guncellemeyi yüklemeyi denerken telefon komple gitti. Şunu denedik:
youtu.be

Şimdi telefonu açmaya çalışırken ya da recovery mode a girmeye çalışırken saniyelik redmi yazısı gelip gidiyor. Hiçbir şekilde açılmıyor. Ne yapmak lazım. Telefon çöp mü oldu?

Edit: yurtdışından gelen cihazdi. IMEI kaydı sonradan yapıldı.

 
bayadır ios'tayım ama bilgisayara bir bağlayın, eğer görüyorsa adb ile çözmeyi deneyin. mi flash tool falan bir şeyler vardı eskiden pc'den stok rom atılıyordu.


  • passion rules the game  (18.10.20 15:24:58) 
@passion
Hocam pcye takınca pcde görünmüyor. Telefonda anlık redmi ışığını yanip sönüyor.

  • japon balığı  (18.10.20 15:30:06) 
önce youtube linkini deneyin, olmazsa diğer linkteki arkadaşa ulaşmaya çalışıp sorun bence

forum.miuiturkiye.net


www.youtube.com
  • pislick0  (18.10.20 16:30:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.