[]

elimde 60 israil şekeli var bozukluk olarak. bunu nasıl bozdurabilirim?

son kur ile 140 lira gibi bir şey yapıyor. nerede bozdurabilirim bunları?
 
En yakin doviz burosu birak bozuk para almayi israil şekeli almiyor


  • ala09  (18.10.20 14:08:55) 
son kura nereden baktınız bilmiyorum ama bozuk paralara her zaman kurun altında değer verilir.
her döviz bürosu almaz ama laleli beyazıt civarındaki döviz bürolarında alan çıkabilir.

  • senolll  (18.10.20 14:48:15) 
son kura nerden bakacağım abi google a 60 ils to try yazdım işte?


  • ala09  (18.10.20 16:11:54) 
şanslıysanız belki 70-80 liraya falan kabul edecek yer bulursunuz. çoğu döviz bürosu bildiğim kadarıyla bozuk para almıyor, alanı da kurun altında değer biçiyor. euro, dolar vs. olsa neyse diyeceğim ama israil şekelini kabul etmeleri cidden zor. umarım bulabilirsiniz.


  • der meister  (18.10.20 16:29:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.