[]

call of duty 2'ye benzer oyun önerir misiniz

laptop pek iyi sayılmaz, o yüzden eskilerden olursa daha iyi olur.

oyunlarla aram pek yoktur ama call of duty 2 efsanesini çok severim. döner döner oynarım yıllardır. artık sıkılmaya başladım. ikinci dünya savaşı öncelikli olmakla birlikte şart değil.

bu tarz hikayesi olan, insanı alıp götürecek savaş oyunu önerebilir misiniz? çok detaylı, karman çorman olmasın. görevler net olsun, alayım silahı sıka sıka gideyim.

dediğim gibi oyunlarla çok aram yoktur, o yüzden side quest'miş otmuş bokmuş benim kafam kaldırmıyor. fazla detayla uğraşmak istemiyorum. bana desin mesela kardo şu sokağı tutun, gelene geçene sıkın. orada yaşam mücadelesi vereyim. bu kadar.

 
Ne kadar kaldırır bilmiyorum ama Modern Warfare serisi çok iyi bence. Hele bi de türkçe dublaj eklersen efsane oluyor.


  • himmet dayi  (17.10.20 22:16:18) 
Brothers in arms


  • hay sikfuck  (17.10.20 22:20:21) 
sniper elite serisine bak


  • nahtoderfahrung  (17.10.20 22:24:26) 
Oynamadıysan COD 1'i de oynamanı öneririm diyerek başlayayım.

Medal of Honor oyunları. Windows için çıkanları tek tek oynayabilirsin.

Brothers in arms söylenmiş zaten.

Bunun dışında Freedom Fighters diye eski bir oyun var. Ama third person shooter. Yani karakteri sırtından görüyorsun. Şu oyun:
store.steampowered.com

Max Payne 1, 2. PC ne kadar iyi bilmiyorum, zorlarsan 3 de oynanabilir.
  • hitokiri kenshin  (17.10.20 22:51:26 ~ 22:51:46) 
Medal of Honor Airborne
Max Payne 2
Hitman Absolution (bunda biraz detay var ama kasmaz bence)
  • vedatchilipeppers  (17.10.20 23:13:56) 
Spec ops the line.


  • Topalordek  (17.10.20 23:34:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.