[]

hiç flavacol tuz deneyen oldu mu? sarı popcorn tuzu

www.amazon.com

yıllardır şu ürünü çok merak ediyorum ama sadece abd'de var nasıl bir şey acaba çok şey kaçırıyor muyum merak ediyorum valla.


 
İçinde 5-6 tane yapay kimyasal içeren bir tuz. Herhangi bir amerikan ürünü gibi bunun da balon olduğuna %100 eminim. Artificial flavor diyor, o flavor dediği şey ne, onun içindekiler ne onu demiyor bile. Amerika'ya gittiğimde markette değişik ne varsa almıştım hepsinin tadı iğrenç gelmişti. Öyle çöpleri yemeyince insan yenmiyor, orada millet yiye yiye alışmış herhalde. Böceklerin hayvanların bazı paketli gıdaları yememesi gibi, biz de hayvanız sonuçta, yapay bişey yiyince garip geliyor tabi.


  • mirafiori  (17.10.20 23:02:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.