[]

Chrome Ayarı

Resimde bulunan sol altta linki gösterme şeyini kaldırmak istiyorum. Ayarları kurcaladım ama bulamadım. Sayfada resim ya da linkin üstüne gelince gösteriyor, göstermesin istiyorum.
 
o iyi birşey. ben bir linke tıklamadan önce ona bakıp sahte olup olmadığını anlıyorum.

köprüde başka linkte başka adres olabiliyor.
  • efruz  (17.10.20 20:51:50 ~ 20:52:42) 
sanırım direkt olarak ayarlarda yok öyle bi özellik. developer tarzı bişey varsa bilemiyorum. hatta bi arada chrome'un bi güncellemesinde tam ekran videolarda o link gözüküyordu, millet (ben de dahil) deli olmuştum da hemen patch'lenmişti.


  • kalifiye balta sapi  (17.10.20 21:03:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.