[]

Yürümüş mü?

Bugün bileklik, yüzük, kolye almak için takı satan bir yere gittim. Orada çalışan hanımefendi sürekli temas halindeydi. Bir şakalar bir şakalar. Göz teması da vardı. Takıları ben de takıp çıkarabiliyorum ama bildiğin dokunarak hepsini takıp çıkarmaya yardım etti. Tabii ki yardım etmek için dokunmalı ama 2-3 saniye fazladan elini gezdirdi bildiğin. Başkaları ile benimle ilgilendiği gibi ilgilenmedi ve onlarla ilgilenirken bana bakış, laf atmaca ve gülücük yolladı.

Yok canım yürümüyordur, aa dokunuyor bu ve "parmakların çok güzel" dedi. E işle alakalı bu tabii. Ellerimi bildiğin elliyor ya, bak bileeme de yapıyor aynısını. Lan kolyeyi de taktı bana. İşi bu olduğu için tabii. Kafam bu şekilde gitti geldi. Ufaktan muhabbet de ettik, espriler, gülüşmeler de vardı. En az 30 dakika sürdü macera.

Bu bilgiler ışığında yürümüş müdür sizce?
Yürümüşse bir sonraki adım için ne tavsiye edersiniz?

EDIT: Ben internetten sipariş verdim. Parasını da ödedim. Teslim almaya gittim. Beğenmedim, başka şeylere baktım değişim için. Sonra yürüyor mu ya dedim ve yüzük alayım dedim. 20 lira ona gitti. Yüzük almaca 5 dakika sürdü. Çay ısmarlayayım dedi geçen çaycıdan. Kendine aldı, ben istemedim. 3-5 dakika sonrasında gittim.

 
Yürümüş. İş çıkışı kahve içmeye davet et.


  • stewie  (17.10.20 20:49:31) 
Sattı mı kolyeyi?
Geçmiş olsun, hayallere devam.

  • neymis  (17.10.20 20:53:16) 
3-4 gün sonra tekrar gidin. Üründe bir sorun varmış ya da aklınızda başka bir ürün kalmış onu da alacakmış onun için gelmiş gibi yaparsınız. Niyeti varsa bahane olduğunu anlar zaten. 2. Buluşma da böyle olursa ya sizinle de sohbet etmek çok keyifli. Arada sadece kahvenizi içmeye geleceğim bu gidişle fln dersiniz. Her zmn beklerim derse fln, 3-4 gün sonra da kahve için uğrayın, sonrası gelir.

Direk çay kahveye de davet edebilirsiniz, ama ortamı bilemediğim için. Bir de çekingence buraya sormuşsunuz. Gerçi şimdi editinizi okudum. Direk davet edin gitsin ya ne kaybedeceksiniz ki.
  • mobydick  (17.10.20 20:57:19 ~ 20:59:17) 
Yakisikli misin peki? Tipin nasil ? Ortalama ustuysen begenmis olabilir ilgisini cekmistirsin. Aksi halde satis icin de yapmis olabilir.


  • hindistan cevizi  (17.10.20 20:58:57) 
iş çıkışı kahve içmeye davet edersen oha sapık deyip sizi sapık ilan edebilir.


  • basond  (17.10.20 21:52:15) 
Bana yürüme değil de, pazarlama gibi geldi. Yine de şansını dene tabi. Ben olsam tekrar gittiğimde sohbetin/ortamın durumuna göre bir eylem yapardım. İnstagram'da şöyle yüzük kolye vs var derken(hatta gösterirken) instagramını sorabilirsin. X bir model gelirse diye adını numaranı bırakabilirsin.


  • the coon  (17.10.20 21:52:42) 
Olabilir. Ama emin olduğum bir şey ver ki dokunduğu milyonlarca yüzükten sonra sana dokunması covid riskini epey arttırdı. Epet ürkütücü bir hikaye gibi okudum vallahi. Iyice sabunlansaydın (._.)


  • velvetmorning  (18.10.20 09:29:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.