Hayatı dağılan YouTube ünlüsü nasıl yaşar?

Bugün denk geldim, 8-9 yıldır izlediğim insanlardan birinin piyasaya fotolari düşmüş; kısaca özetlersek eşinden başka birine attığı cinsel fotolar, eşiyle sevişirken kaydedip bu kişiye atmalar(eşinden habersiz), iş yerinde mastürbasyon, buttplug su bu bir sürü sey.
Bu adam youtube dünyasının eskilerinden ünlü biri.
Şimdi eşi ve arkadaşları twitter, vs takibi bıraktı. Işten ayrildi (daha resmi olmasa da).
Bu adam ne yapacak simdi? Milyon dolarlık ünlü olsa tamam derim en kötü yaşar yani de normal maaşlı çalışanlardan. YouTube dünyası bir nevi kapandi en az bir kaç yil (belki de hep ama bilinmez) cünkü nereye giderse takip eder. Arkadaşları bıraktı. Eşi ayrıldı.
Yani fabrikada falan çalışması lazım ki bu geçmişi onu bulmasın, onu da yapacağını sanmam. Isı internet/sosyal medya olan firma da alacagini sanmam.

O sebepten merak ettim; misal düz ofis çalışanı olsa, en kötü başka şehire taşınır falan sonuçta ünlü değil. Bu adam ne yapabilir ki şimdi? Hafif de depresif biri, intihar edebilir diyorum.
Var mı hic böyle bir örnek? Merak ettim hayatlarını nasıl yaşadılar sonra diye.

Hiçbir şey olmaz. Adam acınacak halde değil. Yaptığı şeylerin ne kadar kötü, ne kadar çirkin olduğunu bile bile yapmış ve devam etmiş. Öyle sessizliğe karışacağını, kendisini unutturmaya çalışacağını sanmam yani utandığından, rezil olduğundan insanların karşısına çıkmamazlık yapmaz. Hayatına devam eder. Bir bakmışsınız tüm bu yaptıklarıyla ilgili video çekip, izlenmeye devam ediyor.

  • GoodMorningTeacher  (07.10.20 20:40:52)
hem eski ünlülerden diyorsun hem milyoner değil XD demek ki ünsüz normal bi youtuber. bizim gibi peasantlar nasıl yaşıyorsa öyle yaşayacak.

  • glamdr1ng  (07.10.20 20:59:31)
ne iş yapar, kimdir, becerisi var mıdır bilmeden geçimini nasıl sağlayabileceği konusunda söylenecek pek bir şey yok.
murat başoğlu var kamusal ifşanın en ciddi ve toplum için kabul edilemez örneklerinden. çıkan son haberi yakın zamanda yeni sevgilisi ile ev alışverişiymiş. şimdi baktım.

  • not dark yet  (07.10.20 21:02:02)
Bu riski göze alan adam bunun planınıda yapmıştır hatta eskisinden daha popüler bile olabilir artık.

  • duptıs  (07.10.20 21:02:33)
Youtuber dediğim machinima, g4 gibi ünlü firmalardan gelme. Calistigi firmanin videolari milyon vs izlenirdi ama sonuçta tek başına degil, bir firma altinda çalışırdı. Sonuçta pewdiepie değil yani herif. Ama oyun youtube dünyasında kime sorsan adami tanır, öyle ünlü.

Yani tamam da adamın bütün kariyeri youtube, sosyal medya vs. Kendi youtube kanali var ama kullanamiyor. Yani düz is yapsa bile milyon izlenen videolarin ana yüzü olunca bir şekilde seni bulur yani. Sonuçta kendi kanalı olmadığı icin silemez.
  • logisticsmanager  (07.10.20 21:04:38)
unutulur devam eder, tarkan da 90 larda tv de jigolo tarzında çıkıp güzel vakit için ara beni falan tarzı reklamlarda oynuyordu. bu gün megastar diyoruz.

  • egokalp  (07.10.20 21:23:54)
Kim bu yav adını söyle de rahatlayalım. Nasıl olsa denk geldim demişsin. Biz de denk gelebilirdik demek ki. sen işi kolaylaştırmış ol. Bence bi şey olmaz. İşinden atılmazsa biraz uzaklaşır sonra geri döner bir şey olmamış gibi.

  • i ve been mistreated  (07.10.20 22:07:09)
Adam kovic

Hocam warner bros tarafindan satin alinmis sirkette calisan kisinin ofiste mastürbasyon cekerken videosu olup isten atilmayacagini(istifa etmeyeceğini düşünmek) düşünmek naiflik olur.

Zaten biosundan vs sildi çalıştığı yeri.
  • logisticsmanager  (07.10.20 22:14:00)