Çinden gelen ürün geri mi yollanmış?[görsel ekte]

Hedef çin-esenler. En son geleceği yer esenler be üstten ikinci ve dördüncü satır arası esenlere eklendiğini söylüyor. Bu zeytinburnundan esenlere gelip geri merkeze gittiğini mi gösteriyor? Zira 28 eylülden itibaren 1 hafta geçti, gelen giden arayan soran yok. Zira 15 lira vergisi olacağı için evde bulamadık da olmaz diye düşünüyorum ama.

Hocam ilgili ptt şubesini arayıp sorarsan daha net cevap verebilirler. Bu ekran görüntüsünden pek bi şey anlaşılmıyor.

  • himmet dayi  (07.10.20 08:39:31)
Geri gitmiş. Geldik bulamadık demişler. Keşke şubeden alsaydiniz

  • westblack  (07.10.20 09:47:18)
@westblack ilk deneyimimdi aliexpress için ve kargo şubesi büyük ihtimalle dağıtıma çıkarmadı vergi ücretinden dolayı. Biraz vukuatlı bir şube.

Geri alma şansım yok değil mi?

İşin kötü tarafı, global order track için verdikleri gönderi kodunun geçersiz olduğunu söylüyor ptt müşteri hizmetleri ve isim telefon bilgime kayıtlı gönderi çıkmıyor. Satıcıya uluslarası geçerli kod var mı diyorum aynı kodu söylüyor. Ptt nin bu üstün hizmeti beni benden alıyor resmen.
  • neysene  (07.10.20 12:37:14)
Satıcı ile iletişime geçin isterseniz. Başka bir şey gelmedi aklıma.

  • westblack  (07.10.20 15:18:32)
@west
Satıcı ürün türkiyede diyor ve aynı takip numarasını veriyor. Eminim ptt nin işbilmezliğidir de. En iyisi iptal edeyim.

  • neysene  (08.10.20 21:17:17)