[]

Eve böcek gelmemesi için

Neredeyse bir yıldır aynı evdeyim. Evde hiç böceğe rastlamadım (böceklenen un dışında). Ancak birkaç gündür perdelerde ot böceği görüyorum ve alıp camdan dışarıya atıyorum. Her sabah camları akşama kadar açık bıraktığım için geldiklerini düşünüyorum. Sineklik dışında böceklerden korunmak için nasıl bir yöntem izlemeliyim? Özel olarak alıp eve sıktığınız bir şey var mıdır? Böcek eve girmesin, girerse de yaşamasın istiyorum.
 
benim evde de bu ot böceği (bizim orda osuruk böceği diyolar öldürünce leş gibi kokar) lanetinden var. ne zaman çarşaf assam balkona, kuruduğunda üstünden 2-3 tane çıkıyor bazen görmüyorum katlayıp dolaba koyuyorum çarşafı sererken üstünde kuruyup ölmüş vaziyette görünce kendimi kaybediyorum.


  • nahtoderfahrung  (05.10.20 20:33:58 ~ 20:34:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.