[]

Toptan satılık - yaklaşık 100 adet el yapımı, otantik kolye ucu ve küpe

Bir ara yapmıştım bunları ama satacak vaktim olmadığı için toptan vermeye karar verdim. Dükkanı olan ya da internet üzerinden satış yapan insanlar belki ilgilenebilir.

Malzeme polimer kil, hepsi el aletleriyle tek tek şekillendirilmiştir, kalıp kullanılmamıştır. Emeği oldukça fazla yani. Aşağıdaki linklerde fotoğraflar mevcut, istenirse daha da eklenebilir.

imgur.com
imgur.com

ANKARA'da, Kızılay civarında elden teslim edebilirim.

Tane fiyatını 10 tl olarak düşündüm. Yaklaşık 100 adet mevcut. Hepsini almak zorunda değilsiniz. İkiye (50 adet) ya da dörde (25 adet) bölebilirim. Buluşulduğunda yanımda hepsini getirecek ve seçim şansı tanıyacağım. 25 adetten daha az veremiyorum. Eğer hepsini almak isterseniz indirim yapabilirim.

Bir de yanında yine kilden yaptığım, gerçek kulak şeklinde bir küpe display şeyi veriyorum. Biraz tuhaf ve sürreal gelebilir, eğer beğenmezseniz almayabilirsiniz. Fotoğraflarda o da mevcut.

not: duyuru'nun kendisine fotoğraf ekleyemedim. request entity too large diyor fotoğrafların boyutu küçük olmasına rağmen.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.