merhaba, eve internet alacağım

daha önce hiç yapmadım bu işi, hangi firmanın hangi internetini alayım? 24 mbps (94,90 tl) bana yeterli gelir mi? malum home office, interneti her daim kullanacağım. aktif olarak dizi film de izliyorum. çoğu vaktim internette geçiyor yani. öyle bir sayfayı 10 saatte yükleyip de sinir krizi geçirtir mi bana 24 mbps? fiyatlar da uçmuş ya. ttnet düşünüyorum ama bilemiyorum, turknet'ten kurtulmaya çalışıyorum şu anda. önerileriniz neler, yardımcı olabilir misiniz bana rica etsem?

bir de şöyle bi şey gördüm (vodafoneluyum) 50 mbps ilk 6 ay 49.90 tl sonrasında 104.90 tl. 24 ay taahhüt istiyor. bu aklıma yattı gibi sanki ne dersiniz?

  • pelovann  (04.10.20 14:39:16)
Tam türknet önerecektim. Siz kaçmaya çalışıyormuşsunuz :d

  • birmilyonunvarmi  (04.10.20 14:44:04)
turknet gerçekten berbat ve ötesi ya, zaten ayın yarısında internet kesik bi şekilde takılıyorum ve tam ay parası ödüyorum. bu andavallar yüzünden sürekli ek paket alıyorum telefonuma, safi zarar. o kadar sinirliyim ki. müşteri hizmetleri desen ayrı bok. neyse

  • pelovann  (04.10.20 14:45:24)
kablonet varsa o.

  • glamdr1ng  (04.10.20 14:48:25)
Valla ben de türknet önerecektim. O olmazsa en az 24 mbit olan kotasız herhangi bir interneti al geç derim.

  • roket adam  (04.10.20 14:53:28 ~ 14:53:34)
Fiber optik varsa eğer, superonline derim. Çok memnunum.

  • silah taciri  (04.10.20 14:59:17)
ek yapayim

superonline turknet vs turk telekom altyapisini mi kullaniyor?
vodafone net kendi gsm altyapsiini kullaniyor sanirim
kablo net de ttnet bagimsiz degil mi?
  • exlibris  (04.10.20 15:07:32)
superonline kendi altyapısını kullanıyor, turk.net turk telekomun alt yapısını kullanıyor, kablonet de kendi altyapısını kullanıyor.

kablonet varsa bulunduğunuz yerde kablonet yoksa turk telekom kullanın, superonline'dan uzak durun.
  • nahtoderfahrung  (04.10.20 18:20:37)
2 farklı adreste internet aboneliğim var. Biri superonline fiber, diğerinde superonline altyapısı olmadığı için istemeye istemeye ttnet fiber.

Superonline olan 24mbit ve tv+ 90 tl
Ttnet olan 100mbit ve 165 tl

İkisinden de memnunum ben. Superonline da Ttnet de hızlılar şu an müşteri hizmetleri ve teknik serviste. Eskiden ttnet bayağı sıkıntılıydı.
  • armagan abanuz  (04.10.20 18:40:52)
tesekkur ederim arkadaslar, kablonet ile anlastim 100 mbit 95 tl, baglatmak isteyen varsa

  • pelovann  (04.10.20 21:14:26)