[]

Dolu ve araç tavanında küçük göçükler

Selamlar,

Dün yağan doluda bizim araba da dışarıda kaldığı için (zaten normali o) tavanında bir kaç yerde dolu izi oluşmuş.

Şimdi bunu gidip tamir ettirmek gerekir mi?
Boyasız göçük düzeltme falan diyorlar, ancak bazısında hasar veriyormuş usta, illa pasta-cila yaparlar diyen de çok.

4-5 tane küçük göçük için tavanı boyamaya kalkmasınlar?

Nedir bunun oluru? 2017 de aynı şeyi yaşadı bir çok kişi, onlar ne yaptı?

 
Dolu yüzünden değil ama kardeşim birkaç defa arabasını sağa sola vurduğu için boyasız göçük düzeltme yaptırdı, çok basit bir işlem aslında ama tabii işçilik yine de önemli, biz memnun kalmıştık pasta-cila boya vs herhangi bir işlem yapılmadı. İstanbul'daysan eğer Maslak'ta MTC Oto var tavanın fotoğrafını çekip gönder önden bi görüş alırsın.


  • angelus  (30.09.20 09:42:19 ~ 09:57:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.