Masumlar Apartmanı’na devam edelim mi?

İlk bölüm hastane sahnesine geldik. Uzun bakışmalar ve saçma konuşmalar oluyor şu an.
Ailecek izleyelim dedik ama biz Türk dizisi izlemiyoruz hemen hemen 15 yıldır. Hep yabancı dizi izleriz. Bu kadar gündem olunca bir şans verelim dedik fakat çıldırtmak üzereyiz. Abartılı dram, uzun bakışmalar, ağır ilerleyiş.

Eski Türk dizileri gibi olsa izlemeye devam edelim ama gerçekten bir şey anlamadık. Bir şey olacak mı yoksa hep böyle mi? Boşuna harcamayalım zamanımızı

15 yıldır izlemediyseniz bence boşverin, tamamını izlemedim ben de ama bazı sahnelere denk geldim, kimi ilgi çekici, kimi abartılıydı ama daha ilk bölümden sıkıldıysanız sonraki bölümlerde saçmalaşacağını hesaba katabilirsiniz.

Bir de Ezgi Mola için çok iyi oynuyor deniyodu da ben bir numara göremedim, hep bildiğimiz Ezgi Mola şimdi de temizlik hastası olmuş, mesela Merve Dizdar'ı daha önce 7Yüz'de izlemiştim, bambaşka biri idi, iyi oynamamış role bürünmüş resmen.

Tahminim bundan sonraki bölümlerde iyice iç sıkıcı olacaktır, ya da devam edin, sıkıldığınız yerde bırakın.
  •   (28.09.20 21:01:20)
Youtube da hızlandırarak izliyorum:)

  • kums  (28.09.20 21:11:24)
Bazı sahneleri cidden uzun ve sıkıcıydı. Bunu bilerek devam edip etmeme kararı alabilirsiniz.

  • ruhen hastayim ben  (28.09.20 21:55:23)
ben puzzle yaparken dinliyorum. evet dinliyorum :) arada güzel bir sahne hazırlığı duyarsam 3-5 dk izliyorum. gayet keyifli bir deneyim benim için.

  • sarcophagus  (28.09.20 22:55:53)
Bir şeyle ilgilenirken dinleyebilirsiniz, arada göz atarsınız. Yahut madalyonun içi kitabını okuyun. Dizi de, bu kitabın bölümünden uyarlanmış

  • Fusha  (29.09.20 15:16:24)