[]

Yurtdışından para transferinde kesinti ve Transferwise sorusu

1-Türkiye'deki dolar hesabıma (QNB-enpara) ABD'den 13000 (bkz: )dolar gibi bir ücret yatırılsa ortalama ne kadar bir kesinti olur? Deneyimleyeniniz var mı? Şikayetvar'a girince biraz tırstım açıkcası.

__

2-Transferwise'da önceden dolar hesabım vardı, ödemeyi oradan almıştım fakat şimdi dolar hesabı banka bilgilerini göremiyorum. Sadece euro ve diğer dolar birimleri var. Anlaşmaları mı kalktı noldu?

__

Teşekkürler.

 
Simdi transfetwisedan baktim

7.55 den donuyor kur. Ve 136,75$ komisyon aliyor. western union da bakin bir de swift bakin oranlara.
  • oscar  (18.09.20 10:43:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.