[]

sırtıma nolmuş

sorunum şu. 2014'te spordayken omzumu incitmiştim sonra geçti gibi oldu. bu zamana kadar ara ara spor yapmaya devam ettim. en son geçen hafta aynı yeri tekrar incittim. sağ omzum ağrıyor biraz. sağ kolumu omzumdan oynatarak büyük bir daire çizince içeriden küt diye bir ses geliyor. yıllardır var bu.

bunun öncesinde 2011'de alt çekmeceden bir şey alırken bir ağrı hissettim. o günden sonra sağ kürek kemiğimin üst tarafı içeri göçtü sanırım. ya da bana öyle geliyor bilmiyor. sağ ve sol kürek kemiklerim farklı mı sizce?

doktora gidicem. ameliyatlık bir durum olursa omuz ameliyatından sonra fitness yapmaya devam edilir mi? benzer bir şey yaşayan oldu mu?

hizliresim.com
hizliresim.com
hizliresim.com

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.