[]

mhrs’den randevu alma

günlerdir anneme randevu almaya çalışıyoruz. ancak ekran açılır açılmaz randevuların hepsi alınmış olarak geliyor ekrana. iki tane randevu seçeneği bulunuyor sadece. onu da alamıyoruz haliyle. başka bir alternatif var mıdır 182’yi aramak haricinde?
 
Üniversite hastanelerini deneyebilirsiniz. Bazıları yalnızca randevulu çalışıyor bazıları sıra vererek de hasta kabul ediyor.


  • but that was just a dream  (16.09.20 16:05:49) 
Yeni randevular 16:00’dan sonra güncelleniyor demişti doktorum bana. 16:01 gibi sisteme girip denerseniz açık randevu yakalayabilirsiniz diye umuyorum. Merkez ilçelerde gerçekten çekilir çile değil gerçekten.


  • dr doofenshmirtz  (16.09.20 16:20:16) 
Ek olarak, eğitim araştırma hastanesinde sekreter, cuma sabahı ilk gelen 10(veya sınırlı) hastaya randevu verebiliyoruz buradan demişti. Şehirden (Antalya) şehire değişebilir ama arayıp sormak gerekebilir.


  • dr doofenshmirtz  (16.09.20 16:21:47) 
Saat 15:58 olunca telefonla ara en yakın zamana verir. Fakülteye de gidebilirsiniz ama onlar da telefonla randevu veriyorlar.


  • cemallamec  (16.09.20 16:28:40) 
16.00 olur olmaz sisteme girip randevuları görebiliyorum. Ama sayı çok az üstelik tıklar tıklamaz başka birisi bu randevuyu görüntülüyor diyerek almama müsaade etmiyor.


  • ruhen hastayim ben  (16.09.20 17:39:39) 
Enabızdan al randevuyu. Yine sana hepsi dolu diyecek ama "yer boşalırsa haber verelim mi" diye soracak. Evet de ve 24 saat haber verilme seçeneğine tıkla.

Randevusinu iptal edenlerin yerine, bu haber bekleyenlerin havuzundan hasta atıyor sistem. Ben çogu zaman bu sekilde randevu alabiliyoum. Edevleten girersen randevu almaya, daha pratik.
  • rezilrusfaadam  (16.09.20 19:06:34) 
Ayrıca çevrendeki yakın cevrenden birkaç hastane için bekleme sırasına girersen daha garantili olur.


  • rezilrusfaadam  (16.09.20 19:07:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.