[]

İstanbul-Şişli Ev Arkadaşı Arıyorum

Merhabaa, Şişli Merkez mahallesinde 5 senedir yaşadığım eve yeni bir ev arkadaşı arayışındayım.
Evin kirası eylül ayı itibariyle 2250 liraydı. Ekim ayında ev sahibim bir güzellik yapmaz ise 2500 lira olacağını düşünüyorum. Aidatı 80 lira, çöp ve apartman temizliği dahil.
Ev 2+1, marriot otelin karşısındaki sokakta. Metroya 8 dakika, metrobüse 15 dakika yürüme mesafesinde. Köşe daire, 2. katta yer alıyor. Banyo dahil her odası ışık alıyor.
Semt ve insanları iyiler. Markete, eczaneye, bakkala, manava, kasaba ulaşımı oldukça rahat.
Evde her eşya var. Gelecek arkadaş isterse odadaki eşyaları kullanabilir. Kendi eşyalarını getirmek isterse ben onları elden çıkarabilirim.
Ev mükemmel bir ev değil, eksiklerinden bahsetmemek de olmaz. Kozmetik sorunları var, kapıları eski ve sorunlu, mutfakta bulaşık makinesi koyacak bir alan yok.
Evin resimlerine bakabilir, merak ettiğiniz bir şey olursa sorabilirsiniz.
Plan: i.hizliresim.com
Oda
1:i.hizliresim.com
2:i.hizliresim.com
3:i.hizliresim.com
Antre:i.hizliresim.com
Banyo:i.hizliresim.com
Mutfak:i.hizliresim.com
Salon
1:i.hizliresim.com
2:i.hizliresim.com
3:i.hizliresim.com
4:i.hizliresim.com


Hızlıca kendimden de bahsedeyim: 29 yaşındayım, mühendisim, itülüyüm, şu anda çalışmıyorum, mutfak üzerine bir şeyler yapmak istediğim bir kariyer arayışındayım. Gelenim gidenim pek olmaz, bir kız arkadaşım var, o da geldiğinde kalmaz. 5 sene itü yurdunda yaşadım, bu evde de 2 ev arkadaşı eskittim. Biri doktora için ülkeden ayrıldı, diğeri iş için şehir değiştiriyor. Bir evi paylaşma hakkında biglim var.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.