[]

vodafone ile bir sorunum var nasıl çözsem, çok karmaşık

kısa versiyon en altta

şöyle ki hattımla ilgili bir işlem yapmam lazım, ancak hat benim üstüme değil. şirket hattı. ancak hangi şirket onu da bilmiyorum. zamanında babam "bireysel olarak senin üstüne yapacağım" demişti, ben de yurtdışındaydım döndüm yapmamış. şimdi ise ilgilenebilecek durumda değil. şirketler kağıt üstünde varolan şirketler. bir-iki şirkette benim de yetkim var ancak bu hat hangisinin üstüne bilmiyorum. arıyorum yetkili değilsiniz diyorlar hiçbir bilgi vermiyorlar. babam kendini de yetkili yapmamış onun hattından aradım. hangi şirket bilsem ayarlayıp değiştirteceğim de...

linkedin'de falan mı duyursam vodafoneda çalışan var mı diye? yetkili görünen birine bir mesaj mı atsam linkedinden?

kısa versiyon: prosedür dahilinde çözülemeyecek yetkili birinin insiyatif alarak çözmesi gereken bir işim var. nasıl edeyim ne yapayım bilemiyorum.

 
şirketlerin antetli kağıdına yetkilendirme yazısı yazıp yollayın. hat nolarını da ekleyin. kaç şirket varsa hepsinin adına gönderin. vodafone ile de konuşun siz yetkili görüneceğinizden istediğinizi yaparlar.


  • ozdek  (16.09.20 15:45:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.