[]

Tahtakurusu gibi ama değil

Selamlar herkese,
Eve tahta kurusundan cok küçük, top böcek diyebileceğim böceklerden cıktı son birkaç haftadır. Süpürgeliklerin arasında bosluklar mevcut, oradan geliyorlar ve oradalar tahminimce.
Bunları nası temizleriz? İlaçlama servisi çağırmak taraftarı değilim.
İlaç vs kullanıp temizleyen, deneyimleyen var mıdır? Neler kullandınız acaba?
Teşekkürler şimdiden,

 
Tahtakurusu ise vay haline. Fotografini atarsan daha iyi anlariz.


  • fnac  (16.09.20 18:32:59) 
tahtakurusu olsaydi delik desik olurdun, baska birseydir o.


  • cooperr  (16.09.20 18:47:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.