[]

yavru köpeklere acil yuva lazım

selam arkadaşlar. bu yavrular istanbul sultangazi’de büyük bir şehir parkının içinde doğmuşlar. çok şükür şimdilik oradaki birkaç görevli ilgileniyor ama çok fazla zamanları yok. belediyeye haber verilse alıp önce çöp barınaklarda binbir türlü hastalık bulaştırır sonra da sahiplenme olmazsa uyuturlar. sağa sola ilan açtık ama buraya da yazayım dedim. 30-40 günlükler artık mama yiyebiliyorlar ve çok büyük bir ırk değiller. hepsi birbirinden tatlı ve oyuncu. acaba uygun evi ya da bahçesi olan bi melek çıkar mı buradan? neden olmasın. sahiplenmek isteyenler ya da aracı olmak isteyenler doğrudan bana buradan mesaj atabilirler. üye olmayanlar everythingok@outlook.com üzerinden bağlantıya geçebilir.

ilan bir süre yukarıda kalırsa çok mutlu olurum.

eksiup.com

eksiup.com

eksiup.com

eksiup.com

eksiup.com

eksiup.com

eksiup.com


streamable.com

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.