[]

Akademik Araştırmaya Katılımcılar Aranıyor

tübitak 1001 programı kapsamında sabancı üniversitesi öğretim üyesi dr. asuman büyükcan-tetik tarafından yürütülen ve amacı covid-19 salgını döneminde aile üyeleri arasındaki ilişkileri incelemek olan bir araştırmaya katılımcılar aranmaktadır.

çalışmaya aynı aileden anne, baba ve 18-25 yaş aralığında bir çocuk olmak üzere üç aile üyesinin katılması gerekmektedir. aile üyelerinin salgın süresince ve halihazırda aynı evde birlikte ikamet ediyor olmaları çalışmaya katılım için zorunludur. tüm soruların yanıtlanması her katılımcı için en fazla 1 saat sürmektedir. anketler katılımcılar ile e-posta ile paylaşılacaktır.

çalışmaya üç aile üyesinin de katılarak anketleri eksiksiz doldurması durumunda her bir aileye tercihe göre ailece birlikte zaman geçirebilecekleri bir kutu oyunu (monopoly y kuşağı) ya da bir adet bluetooth kulaklık (xiaomi true wireless) hediye edilecektir. ayrıca proje sonunda her katılımcıya, kendi değerleri ile örneklemdeki ortalama değerlerin karşılaştırmalarını içeren bir rapor e-posta ile gönderilecektir.

katılımcı başvuru formu için aşağıdaki websitesindeki ilgili linke tıklayabilirsiniz:
www.buyukcantetiklab.com

sorularınız için websitesindeki iletişim kısmını kullanabilir ya da buyukcantetiklab@sabanciuniv.edu adresine e-posta yollayabilirsiniz.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.