[]

Hangi internet servisi iyi?

İnternet bağlatacağım. Fiyat performans açısından hangisi iyi?
 
kablonet> superonline fiber > diğerleri.


  • blue eyes white dragon  (09.09.20 22:59:39) 
fp dediğin için turknet. turk.net bu link üzerinden kaydolursan bir ay ikimize de ücretsiz internet veriyor. ben kullanıyorum 1 yıldır. sorunsuz kullanıyorum. 75 mbps alıyorum. taahhüt yok.


  • xrated  (09.09.20 23:56:46) 
yıllarca kablonet kullandım şu anda ise ne yazık ki ttnet kullanıyorum. kablonet o kadar yıllık kullanımda üç kere falan sorun çıkarmıştır. adamlar bakım yapacakları zaman önceden haber veren insanlar yani. artı çağrı merkezlerine çok rahat ulaşırsın ki bu kadar yıllık kullanımda kablonet için değil, teledünya için daha çok aramışımdır, onda da muhtemelen faturayı falan unuttuğumuz için. ki daha önce çok kablonet övdüm, istersen diğer duyurularıma da bakabilirsin. resmen özlüyorum ya :( şu anda kardeşim tek başına kullanıyor onca neti, ağlayasım geliyor ühühühü :( upload download hızları güzel, ping sorunu pek olmuyor -kardeşim gamer, ona istinaden diyorum- kotayı aştın diyelim ki hızın o kadar düşmüyor -ki kotayı da bir kere falan aşmışımdır- ha şu anki paketlerini çok sevmedim çünkü belli saatlerde hız düşürümü var, ama yine de ttnetten iyidir. ttneti daha 4 aydır falan kullanıyorum, kaç kere kesildi ve bozuldu ben bilmiyorum. üstelik bina yeni ve fiber ağla "donatılmış" ve santral de dibimde (santral adsl'de etkiliydi, fiber de etkili mi bilmiyorum, ama belirteyim dedim) türknet'i ise arkadaşım kullanıyor, kendisi baya memnun ama altyapı olarak türk telekomu kullanıyor yine diye biliyorum ben, o yüzden bilemedim. bir de lokasyon belirtseniz daha iyi olabilirdi, çünkü kablonet benim için süper ama bazı bölgelerde çok kötüymüş. onu da diyeyim.


  • pasp  (10.09.20 00:52:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.