[]

ev teleskopu

dışarıda içine ne koydukları belli değil valla. ekşi şeyler'deki yazıyı da görünce ben de evde yapmaya karar verdim.

ama orada biraz detaysız anlatılmış gibi geldi. yapsam da kızımla fezayı gözetlesek...

var mı bildiğiniz daha detaylı güzel bir tarif?

 
Instagram veya Twitter kullanıyorsanız üniversitelerin astronomi kulüpleriyle iletişime geçin. Aralarında bilen birileri varsa yardımcı olurlar.


  • cosmicstring  (08.09.20 14:08:15) 
"Atila Tınkılıç" isimli abiyi izleyin youtube'de. Amatöre yönelik değil ancak biraz el beceriniz varsa evde yapılması mümkündür diye düşünüyorum.


  • sofu  (08.09.20 21:52:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.