Dişçi dolgu yapayım dedi fakat bir ağrım sızım yok

Dişçiye genel bi kontrole gittim, çürüme başlangıcı var dolgu yapalım dedi fakat bir ağrım vs yok. Geçen sene gittiğim yıllık kontrolde de asistan aynısını söylemişti. Ağzımda hiç dolgu yok sizce yaptırmalı mıyım, dolgu yaptırmak uzun vadede iyi birşey mi yoksa böyle kalsın mı ?

Çürüme başlangıcı varsa dolgu yaptırın. Böyle kalması durumunda çürümeyi durduramazsınız, diş fırçalaması ile hızını yavaşlatabilirsiniz. Erken fark edilmesi gayet iyi.

  • fezagezgini_4  (06.09.20 12:43:36)
Ağrı sızının olmaması dolgunun yapılması için uygun bir an zaten . Yaptırın

  • Erva  (06.09.20 13:16:55)
Hocam kimse sana keyfinden dolgu yapalım demez. Çürük daha fazla yürümeden yapalım demişler işte. Yaptır tabiiki

  • primetime  (06.09.20 13:17:26)
Kesinlikle yaptırın, ilerlediğinde kanal tedavisine hatta dişi kaybetmeye kadar yolu var, çürüme başlangıcı varsa dolgu tabii ki iyi bir seçenek. Her çürük diş ağrı yapmayabiliyor.

  •   (06.09.20 13:35:40)
Ağrı yapıyorsa zaten dişin sinirine ulaşmış demektir çürük ve o dakikadan sonra kanal tedavisi zorunludur. Dişinin sinirlerini alır dişçi. Ağrı, sızı yoksa dolgu mantıklı. Çürüğün daha sinire ulaşmamış demektir ve dolgu ile diş çürüğün %99,99 durmuş olur. Ben dahil bizim millet dişçiye sadece ağrıdığı için gittiğimiz için çekecek çok çilemiz var.

  • silah taciri  (06.09.20 14:51:03)
agri sizin olsaydi zaten dolgu degil kanal tedavisi yapilirdi en iyi ihtimalle. sansilisiniz. hemen yaptirin.

  • ehti  (06.09.20 15:11:44)
Her çürük ağrı yapacak diye bir şey yok ayrıca hem hekimin hem de asistanın görüp söylediği şeyi duyuruda mi teyit ettiriyorsun

  • all girls dream  (06.09.20 17:09:56)