çok sıkıldım ne zaman bitcek bu covid?

ya yurtdışına gidemiyoruz. iş alamıyoruz. networklerden siliniyoruz.

toparlamak en az 2 yıl.

bugün sona erdi deseler toparlamam en az 2 yıl.

nasıl olcak bu işler ya? düşünmekten uyuyamıyorum.

Herkeste aynı dert... seneye ilkbaharda biter sanıyorum

  • megalomaniac  (05.09.20 19:38:35)
2022 yılbaşı civarları. (en iyi ihtimalle)

  • foolrules  (05.09.20 19:39:51)
Pfizer’ın ilaçları olumlu sonuçlanmış. Geçenlerde abd’de tüm eyaletlerle aşı dağıtımına hazır olun, ekipleri hazırlayın denmiş. Kasım ayında halka ilaç ve aşı dağıtımı yapılabilirmiş. Ruslar zaten başladı ama hiç kimse güvenmedi başlarda. Şimdi dsö sonuçları olumlu diyor ama bilmiyorum bakalım. Ben Ocak Şubatta aşı olacağımızı tahmin ediyorum en geç.

  • avatar is back  (05.09.20 20:07:10)
Sal gitsin. Düşünce olmuyor.

  • superfluid  (05.09.20 20:13:39)
Abdde eczanelerde şu an kilitli dolapta aşı varmış
Kasımda abd aşılanmış olacak 2021e dek aşı anlaşması olan çoğu ülke aşılanmış olacak.
Trye ne gelir ne zaman gelir bilinmez
  • photo85  (05.09.20 20:21:07)
türk halkı polyannacılığı sever. millete söyleyince kuduruyor ama ben uzun yıllar biteceğini düşünmüyorum.

  • nothing in my way  (05.09.20 22:02:50)
yurtdışına gidip de n'apacan

  • in a world of magnets and miracles  (05.09.20 23:02:33 ~ 23:02:47)
türkiye'de para mı var?

yurtdışına gidip adamın yaptığı işi daha ucuza yapıyoz diyorum 3-5 damlıyor.

damlıyordu.
  • duyurukullanıcısı  (05.09.20 23:10:47)
aşı olayı yalan, tek umut tedavi yöntemlerinin geliştirilebilmesi.

  • nuisance  (05.09.20 23:36:40)
türkiye'de para yok da türkiye'de yurdışında olduğu kadar yüksek hayat masrafları da yok. kendi habitatından uzak olmak da cabası. neyse ayrı konu. aklı olan tr'den ayrılmaz düzgün işi varsa.

  • in a world of magnets and miracles  (06.09.20 00:50:00)