Reel tinder gibi etkinlikler vardı?

Yıllar önce görmüştüm, bilmiyorum hala var mı.

Cafe gibi bir yerde kadınlarla görüşülüyordu. Amaç tanışmak, tek farkı reel olması.

Bunu hatırlayan var mı? İsmi neydi ayrıca cafenin ya da etkinliğin? Nasıl ve nereden katılabiliriz?

Aranızda katılan oldu mu?

Yoksa cafe sahiplerinin keriz.avi tokatlamak için uydurduğu bir şey miydi? Kadınlar cafeye para kazandıran çalışan mıydı yoksa?

BONUS: Bunun haricinde karşı cinsle tanışma organizasyonları yapılan bir etkinlik vs var mı? Amaç karşı cinsle tanışmak. Yani dans kursu, gezi, hobi vs tarzı etkinlikleri kastetmiyorum. Etkinliğin amacının karşı cinslerin tanışma fırsatı yakalayacağı etkinlik, tanışma vs düzenlemesi.

Elbet vardır diye düşünüyorum, yoksa büyük bir açlık var piyasada böyle girişimlere. Cebimde para olsa yatırım yapardım. :)

Speed dating olabilit

  • kuehles blondes  (05.09.20 10:02:17)
3-4 sene önce bazı partilerde ne istiyorsan ona göre farklı renklerde şu ışıklı bilekliklerden takılıyordu. Hala kaldı mı ya da yaygın mı bilmiyorum.

  • jazzabel  (05.09.20 10:18:11)
open.spotify.com

Podcastte 8.30 dan itibaren speed dating düzenleyen kişi anlatıyor
  • freebird5406_2  (05.09.20 10:22:59)
@firibört

spotifay hesabım yok malesef, dinleyemiyorum :/
  • Cesario  (05.09.20 10:35:31)
Spotify da podcastler dinlenebiliyor diye biliyordum

Soundcloud dan dinle
soundcloud.com
  • freebird5406_2  (05.09.20 10:38:01)
speed dating deniyor.

  • baldur2  (05.09.20 10:39:41)
adı speed dating. herkese 3 dk gibi bir sure veriliyor. sonra iste bir sonraki kisiyle konusmaya basliyorsun falan. birbirinden hoslananlar bulusuyor falan.

bir de renkli bilekliklisi vardi bunun. istanbul avrupada gecen yil vardi hatta iste. orasi daha boyle ortamdaki oyunlarla falan ortak yonleri olanlari konusturan bir etkinlikti.

nasil birsey oldugunu kisaca gormek istersen hitch diye bir film var filmin sonuna dogru speed dating etkinligine de yer vermislerdi.
  • baldan kaymak  (05.09.20 12:23:29)
Oyle Adam speed dating'e ihtiyac duyar mi?

Abi sen kafayi bu dating isleriyle cok bozmussun. Sal gitsin.
  • baldur2  (05.09.20 16:56:49)
speed dating deniyor tamam da, şu salgın zamanı kimseyle tanışmanı, muhatap olmanı önermem.

  • d max  (05.09.20 18:51:55)