Polo yaka tişört seviyorum ama oversize giymem konusunda ısrar ediyorlar

Üniversite yıllarımı sadece polo yaka tişört giyerek geçirdim. Özellikle siyah olanına bayılıyorum. Spor yapan biriyim, kollarımı sarıyor, üstüme tam oturuyor ve sosis gibi gözükmüyorum.

Kız arkadaşlarım son zamanlarda moda olan oversize tişörtlerden aldırdılar bana, çok tarz oluyormuş. Özellikle beyaz olanlar çok hoş fakat kollarım gözükmüyor, kendimi bazen yaprak sarması gibi hissediyorum.

Hoşuma giden halim temsili:
tinyurl.com

Çok tarz oldun dedikleri ama bir türlü içime sinmeyen halim temsili:
tinyurl.com

Siz ne dersiniz? 26/erkek

Abi sen nasıl mutlu ve rahat hissediyorsan öyle giyin.

  • fezagezgini_4  (03.09.20 22:25:25)
Normalde ilk fotoğraftaki tişörtleri sevmem. Beni bunaltıyor. O yüzden biraz bol tişört severim ama ikinci fotoğraf köyün delisi kreasyonu olmuş. Nasıl istiyorsan öyle giyin bence.

  • dissendium  (03.09.20 22:27:58)
İkisinin ortası. Senin kendini beğendiğin halinle biz dalga geçiyoruz mesela.

  • elorelia  (03.09.20 22:37:34)
İkinci fotoğraf daha iyi. Tarz olayım, arkamdan güzel giyiniyor desinler istiyorsan ikincci fotodaki gibi giyin :)

  • eazy  (03.09.20 22:38:09)
Bu akşam colinsten erkek arkadaşıma tişört aldım. O da polo seviyorum ama 2. Görseldeki gibi aldım. Mağazada dolaşırken "bunları hala niye giyerlerki baba şeyi" gibi düşündüm. :)
Epey tişört alınca polo yakalıları çöpe atıcam

  • gadlemler  (03.09.20 23:03:25)
ikisinin ortası +1
polo, baba kıyafeti gibi +1

  • cum dederit dilectis suis somnum  (03.09.20 23:10:06)
2 gibi giyinen net olarak ergen ruhludur. hala üniversite okuyan bir gençseniz giyebilirsiniz ama koca koca adamlar giyince gülüp geçiyorum ben.

  • bigcaptain  (03.09.20 23:11:25)
26 yaşındaki adam 2 gibi giyse gülerim. Liseliler hariç kimse giymemeli bence.

Düz renk Polo yakaları severim ben. 2 kadar aşırı bol olmamak kaydıyla slim fit normal düz veya az desenli tşörtler de güzel oluyor
  • Hallegadola  (03.09.20 23:14:04)
ilki küçük, ikincisi büyük.

  • d e j i n  (03.09.20 23:26:59)
İlkindeki kadar dar olmamak kaydıyla polo yakalar güzel bence. İkincisini ilgi meraklısı tipler giyiyor gibi geliyor bana.

  • black holes in the sky  (03.09.20 23:36:56)
polo yaka baba tişörtü +1

oversize da çok sevmem ama polo yaka çok kötü ya, ayrıca rahatsız etmiyor mu o yaka kısmı :/

düz basic tişörtler deneyebilirsiniz belki oversize olmayan.
  • nundu  (04.09.20 00:08:53)
Kız arkadaşların ya oynayacak barbi arıyorlar ya da birinci fotodaki tarz sana o kadar yakışmıyor ki bambaşka bir yöne çekmek istiyorlar seni. Hani, 2. tarz bile o kadar kötü durmuyormuş gibi.

İki tarz da birbirinden çok farklı, birinden birine dönüş mümkün olmamalı bence. İlki o kadar kötü olsa çoktan bunu bilirdin bi şekilde. İlkinin yakıştığı adama da 2. Yakışmaz.
Gerçi ben giyim kuşam konusunda fazla kırmızı çizgilere sahip biriyim ama insanın zaman içinde oturan bir tarzı vardır. O tarz gelişir ama bu kadar radikal değişmez. Değişecekse de bunu başkası söyledi diye değil kendin farkına varıp isteyerek yap derim.
  • Bruce  (04.09.20 00:30:36)
İlki biraz fazla kasıntı, eğer fizik de benzerse. Bence ikincisi de çok dandik. Şu an öyle bir moda oldu ve baya insan böyle giyiniyor ben hiç beğenmiyorum. Benzetme yapacak olursam arabesk dinleyen adam bile bu tarz hiphop/underground kültüründen gelen giyim tarzına başladı. Hele bir de kısa şortla altına 2 kırmızı/mavi çizgili uzun beyaz çorap giyenler var, ben çok gülüyorum onlara sbsbzbzhs

Ne istiyorsan onu giy +1, fizik iyiyse polo yakayı çok dar giyinme
  • senolll  (04.09.20 00:44:03)
bende polo yaka hastasiyim.
su bence ideal, ikisinin ortasi +1

imagena1.lacoste.com
  • cooperr  (04.09.20 01:04:52 ~ 01:05:27)
Polo yakanın kötülendiğini gördüm ve adeta yıkıldım. Bence harika bir tasarım. Büyük tişörtler genelde kadınlara yakışıyor bence. Yaprak sarmasına sabah sabah kikirdedim djdjdjs

  • le jeune turc  (04.09.20 07:44:48)
Bunu benim flortler de istiyor. Neymiş oversizemis, modaymis vs. Gerek var mı cidden ya. Koca koca adamlarız. Ciddiye alamam ben kendimi öyle oversize tişört giyip pantolon içine soksam. Salak salak inditeks ayakkabıları atıyorlar çirkin çirkin çok güzel diye falan.

Boş ver abi. Neyin icinde rahatsan osun. Millet ınstagram fenolarina özeniyor. Hepsi orda.
  • westblack  (04.09.20 09:26:26)