Sadece Müzik İçin Kablosuz Hoparlör (Cep Boy Olmayacak-Ev Kullanımı)

Merhabalar müzik guruları,

Sadece müzik dinlemek için bir hoparlör-cihaz-aygıt-set ne derseniz ondan bakıyoruz. Genel kullanım kablosuz bağlantı ile müzik aktarma şeklinde olacak (bluetooth)

Sizce,

- Marshall'ın amfi gibi dizayn edilmiş masa üstü hoparlörü mü?
- LG'nin XBOOM tarzı kompakt cihazı mı?
- Yoksa av receiver ve yanına 2.0 hoparlör seti mi?

Bütçe 3bin civarı olacak.

Yukarıdaki senaryo için kullandığınız/gördüğünüz bambaşka bir senaryo da olabilir.

yazanlara şimdiden teşekkürler.

jbl veya sony.

böyle fantazi markalarla işin yok.
  • hem şişko hem deli  (31.08.20 14:20:41)
@hşhd

bu iki markada genelde soundbarlar öne çıkıyor hocam. müzik için pek sıcak bakmıyorum onlara.

sony'nin dj-kareoke bi aleti var da türkiye 'de satan yok.

(arkadaş için bakıyorum, sever böyle janjanlı şeyleri)
  • brkylmz  (31.08.20 14:24:11)
Kablosuz hoparlor secenekleri kisitli oldugu icin ben Bose hoparlor ile birlikte bir de Logitech'un Bluetooth receiver'ini aldim, gayet sorunsuz calisiyor kablosuz ses aktarimi.

  • crown  (31.08.20 14:25:13)
bunlar sony

www.rgbdirect.co.uk

urun.n11.com

www.google.com

www.hepsiburada.com

bunların dışında sony avrasyaya gir bak, bulamadığın herşey vardır muhtemelen.
  • hem şişko hem deli  (31.08.20 14:46:50)
@crown
eğer kompakt bi çözüm bulamazsak öyle yapmak mantıklı sanırım.

@hdhş
hepsi birbirine benzeyen 10larca model :D ve işin kötüsü satan doğru düzgün bi firma yok bunları. v41d modeli hoşuma gitmişti ama tr'de bulamadım. (lg boombox var sanırım alternatif ama oyuncak gibi tüm modelleri, hiç şık durmuyorlar)
  • brkylmz  (31.08.20 15:23:48)
Marshall Woburn almıştık geçen sene. Evdeki en güzel eşya desem yalan olmaz.

Bluetooth var, optik girişi var, standart kulaklık girişi vs. de var gayet memnunuz. Ses seviyesi zaten ev kullanımına fazlasıyla yetiyor, tv hoparlöründen vs. müzik dinlerken çamur gibi geliyor seviyeyi bambaşka bir yere çıkardı diyebilirim.
  • chicha_v2  (31.08.20 15:52:52)
hocam birbiri ile uyumlu iki jbl alıp stereo olarak kullanın bence. bende 2 tane flip 4 var, koca salonu inletiyorlar. ayarlamaları yapıp birini sağa birini sola koyup dinleyince epey keyifli, tavsiye ederim. bütçenizin de çok altında kalır.

  • shadowfollower  (31.08.20 16:04:53)
Tum cevaplar icin tesekkurler.

Dedigim gibi arkadas isikli misikli seyleri sevdigi icin tercihimizi sony v42d'den yana kullandik.

Tam bir zibidi isi :)
  • brkylmz  (31.08.20 22:17:42)