[]

Borsada Kent Gıda 337 tl, rüçhan hali 2170 tl?

Ne fark arasında?

Bugün investingde baktım, 337 tl görünce şaşırdım hisseyi.

Garanti appten girdim.

Kağıdın 2 hali satılıyor.

Ana kağıt 337 tl,
Rüçhanli hali 2170 tl.

Ne fark var? Bulunmaz bir fırsat mı 337 tl? Rüçhan nedir?

Babaneye gibi değil de dedeye anlatır gibi anlatın, erkeğim çünkü. :)

 
şirket bedelli sermaya artırımına giderse ruchanli pay sahibi oncelikli olarak alım hakkına sahip. eğer hissenin uçup gideceğine ve öncelikli olarak alım hedefi yoksa rüchanli hak bir işe yaramayacaktır.


  • akiskan  (24.08.20 16:15:10) 
@akiskan

337den 3 lot alım girdim ama alınmıyor, sırada çok insan var.

umarım elde patlamaz. :) Yarın tekrar denicem almayı.
  • Cesario  (24.08.20 16:21:19) 
  • tek yaprak havlu  (24.08.20 20:12:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.