[]

Abim için saat önerisi

Abime şu saati almak istiyorum. Sizce nasıl,bu markayı öneren var mı?
m.trendyol.com 
Ne açıdan öneri acaba?
Estetik mi marka mı?

Saat sever birisi ise bunun manevi değerinden başka bir kıymeti olacağını sanmıyorum. Yanılıyor olabilirim ama sanırım bir saat markası değil bu. Genel bir marka.
Çok az bilgim İle söylüyorum, saat sever birisi ise saat markası alın.
Seiko mesela.
Bir de bazıları ikinci el, eski saatleri sever onu değerlendirdiniz mi?
  • kisa  (17.08.20 09:10:01) 
cocuk saati gibi duruyor kanks.


  • baldur2  (17.08.20 09:17:07) 
Casio Edifice EFR-559DB-1AVUDF Erkek Kol Saati 1.749,00 TL yerine 683,05 TL
urun.n11.com


Pulsar PT3911X Erkek Kol Saati (RENK SEÇENEKLİ) 1.284,00 TL yerine 379,99 TL
urun.n11.com


RT317GX9 LORUS ERKEK KOL SAATI 1.005,75 TL yerine 358,15 TL
urun.n11.com


Bunlara bir bakar mısınız?
  • kisa  (17.08.20 09:23:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.