Antalya Havalimanı-Adrasan ulaşım

Selamlar,

3 kişiyiz ve Antalya havalimanından Adrasan'a gitmek için hangisi daha mantıklı;
Havaş'la otogar, ordan Adrasan otobüsleri mi?

yoksa zaten 3 kişisiniz çok fark olmaz, o kadar uğraşmaya değmez havalimanından taksiyle gidin mi?

Şimdiden teşekkürler,

Havaalanından vip araç ayarlayın taksiden ucuza gelir. Önceden webden arayıp ayarlamanız lazım tabi.

Adrasan 250 civarıydı sanki 3 kişi ekonomik ve mantıklı olur. Ama otogar daha da uyguna gelir vakit sıkıntısı yoksa neden olmasın. Sonuçta ikisinde de maske takacaksınız.
  • ozdek  (13.08.20 21:38:59)
Taksi çok yazar ya, yakın bir mesafe değil. Shuttle bakın bence.

  • elorelia  (13.08.20 21:40:26)
Taksi çok yazar.
“Zengin” iseniz vip araçlar ile
“Fakir” iseniz tramvay ile otogar, otogardan adrasan minibüsleri.

yada orada kalacağınız yerin bir hizmeti filan varsa bir görüşün
  • infernalcadre  (13.08.20 21:54:23)
www.booking.com taksi 530 lira dedi booking, hangi gun olduguna saatine gore degisir tabi, ben 18ine saat 13 sectim mesela.

  • neck_and_neck  (13.08.20 22:06:11)
300 Tlye falan firmalar gördüm internette. havalanında bi soracağım uygun bişi bulamazsam tramvay-otobüs yapacağım. tekrar teşekkürler..

  • euteamo  (13.08.20 22:10:33)
ben bunlarla çalışım gayet memnun kaldım.
www.icetransfer.com.tr

  • jamswety  (14.08.20 01:38:18)