Rize ve Artvin önerileri

2’şer gün ve gece için:

Nereye gitmek, ne yapmak, nereleri mutlaka görmek lazım?

Rize kalesine yemek değilse bile çay içmek için gidin. Deniz manzarasına karşı güzel oluyor.

Ayder yaylası bozuldu diyorlardı, haberim yok ama yine de uğrayın.

Çayelinden içeri girince Ağaran şelalesi var. Küçük bir yer ama güzel.

Artvin merkezde Kafkasör yaylası var en tepede. Oraya giderseniz Koliva otel var, güzel ve uygun fiyatlı bir yer tavsiye ederim ama merkezden çok uzak, giderseniz market ihtiyacınızı halledip gidin.

Borçka yolu üzerinde Gölbaşı restoran var. Başlarda iyiydi ama sonradan bozmuştu, yine de Artvin’de bulabileceğiniz en iyi yerlerden birisidir. Orası olmazsa yine Kafkasöre doğru giderken Tepe restoran var, alkol de alıyorsanız manzarasıyla birlikte güzel bir yer ama araba sürecek kişi alkol almasın kendine ne kadar güvense de çünkü yollar çok virajlı.

Ardanuç’ta Dede kebap var. Oltu kebabı yapıyor ama çok meşhur birisi, içeride çok fazla ünlünün fotoğrafını görebilirsiniz. Genellikle saat 1 den sonra yemek kalmıyor ama, ona göre gidin.
  • ejderha kuyrugunun ucunda yanan ates  (11.08.20 09:18:44)
Pokut
Tar deresi bulut şelalesi
mençuna şelalesi
  • lcha  (11.08.20 13:02:07)