[]

online soccer manager oynayan var mı? iğrenç değil mi yeni versiyonu?

bu oyunu eskiden çok severdim. sonra tabii paranın kokusunu alınca her şeyi değiştirdiler. eskiden günde 10-15 dakika ayırarak (o da çok uğraşıyorsan) keyifle oynayabildiğin oyunu p2w'e çevirmişler, iyi oyuncu olayım dersen sapık gibi sürekli girmen ve uğraşman lazım.

eski versiyonunu çok özlediğim için oynamaya, ısınmaya çalışıyorum ama gerçekten bu ne abi, adam sezonun ikinci maçında sivas'a mbappe-ronaldo-kante üçlüsünü alıyor. bu herifler nasıl hala batıp gitmedi? "senin gibi mallar oynadığı için" diyeceksiniz ama ben gerçek para ödemediğim gibi adblock'la oynuyorum, firmaya pek faydam olmasa gerek.

çok kötü olmamış mı bu yeni versiyon, siz nasıl ısınabildiniz de oynamaya devam ettiniz eğer oynuyorsanız? kandırın beni, bırakmak istemiyorum.

 
ben de yıllar önce aşşırı oynamasam da severek oynardım. Geçen bi gireyim dedim, site bile baya yavaş açıldı ama neyse sabrettim girdim. dediğin gibi tamamen p2w olduğunu görünce bıraktım :/

Hattrick oynardım bi de baya ama o çok zaman istiyor diye girişmeye çekiniyorum. Bi ara not defterleri falan tutardım onun için, apayrı bir mesaiydi.

Şöyle günde 5-10 dakika ayırarak keyifle oynanacak oyun kalmamış pek, hepsi p2w olmuş :/
  • nundu  (02.08.20 00:54:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.