ekran kartı tavsiyesi

masaüstü pc'me fiyat performans açısından iyi bir ekran kartı tavsiyeniz olur mu? (1000 tl civarını geçmese iyi olur.) aida'dan bilgisayar özellikleriyle ilgili şu zımbırtıları çıkardım. bununla uyumlu tavsiyeleriniz olursa müteşekkirim.

CPU Türü QuadCore Intel Core i7-4770, 3900 MHz (39 x 100)

Anakart Adı Asus G10AC (2 PCI-E x1, 1 PCI-E x4, 1 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)

şimdiki ekran kartım AMD Radeon R7 340 2gb, bu oyunu bile kaldıramaz diyorlar. ona dertlenip bu duyuruyu açıyorum.
store.steampowered.com

mesela şu nasıl: www.amazon.com.tr

anakarta uyumlu mu vs hiç bilmiyorum tabi.
  • rpmcmurphy  (01.08.20 21:53:29)
1000 tl civarı fırsatları kovalayıp rx570 alabilirsin biraz eski bir kart ama oyunlarda sorun olmaz genel açıdan. Birazcık yeni olsun dersen rx580 var fiyat artar bu serilerde elektrik tüketimi biraz fazla olabilir. Birde mümkünse çift fanlı al tek fan pek yetmiyor ısınma sorunu olabilir.

  • Topalordek  (02.08.20 00:57:14)