[]

Ucuz sıfır araba vs lüks 2.el

Arabadan pek anlayan biri değilim. İlk defa araba alacağım.

En uygun fiyatlı sıfır araba mı yoksa 2.el daha iyi araba mı?


 
çok geniş yazmışsın.

15 yaşında 250 binde lüks ikinci el ocağına incir ağacı diker. arada nadir diri kalmış ikinci el olabilir ama muhtemelen senin lüks algını karşılamayacak ve gözüne pahalı gelecektir.

5 yaşında 50-60 binde bmw, vw, mercedes, volvo vs. alırsan gayet mutlu mesut yaşarsın. bütçeni ve kriterlerini yazarsan daha net yanıtlar gelebilir.

www.youtube.com
  • orpheus  (01.08.20 21:55:48 ~ 22:01:30) 
Orpheus+1.
Normal ulkelerden en ideal araba 2-3 yillik az km'li ikinci eldir çünkü ilk deger kaybini yaşamıştır ve arac olarak da bir sikintisi olmaz. Hatta kendi bayisinden alirsan ikinci eli garantisini uzatma vs bir sürü secenegin bile olur.
Türkiye'de ise çoğu zaman sıfır almak (bulabilirsen) daha karli olabiliyor son zamanlarda.
  • logisticsmanager  (01.08.20 22:55:33) 
Gücünün yettiği ilk sıfır arabayı almanı öneririm. Sanayinin kucağına bir düştün mü paranla rezil oluyorsun.


  • roket adam  (02.08.20 01:52:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.