[]

telefon tavsiyesi

bugün telefonumu denize düşürdüm bozuldu.

telefonları hor kullanırım ve ucuz telefonla pahalı telefon arasında çoook fazla fiyat farkı olduğu için ucuz telefon alıp kafamın rahat etmesini mantıklı bulurum.

fakat piyasa çok uçmuş. geçen yıl 1100e aldığım telefon 2200den aşağı yok.

1700ü geçmeyecek iş görecek bir telefon önerir misiniz?


Aşağıdakiler nasıldır?

www.hepsiburada.com

www.hepsiburada.com

www.hepsiburada.com

www.hepsiburada.com

 
meizu daha iyi duruyor, tek sıkıntısı arttırılabilir hafızasının olmaması


  • paramolacak  (01.08.20 19:47:51) 
İmei si klonlanmış, sıfır xiaomi Redmi note 8 al, ya da sadece redmi 8.


  • summerof69  (02.08.20 01:03:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.